Jakie czynniki decydują o naszych zapachowych wyborach?

Perfumy są niezwykłym dodatkiem do każdej kreacji. Słynny perfumiarz domu mody Chanel - Jacques Polge zwykł mawiać, że "zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów". Co jednak decyduje, że nasz wybór padł na taki, a nie inny zapach? Co jest powodem, że czasem potrafimy zapachem podkreślić naszą osobowość, a czasem ją przytłoczyć? O tym, że wybór zapachu to nie wyścig, że istnieje pewna zależność pomiędzy naszym charakterem a preferencjami zapachowymi oraz jakie perfumy najlepiej ten charakter będą potrafiły odzwierciedlić przeczytasz w moim najnowszym wpisie dla Perumerii.pl - Jakie czynniki decydują o wyborze przez nas konkretnych zapachów część I.  Zapraszam :) 


2 komentarze :

  1. Świetny wpis. Mam pytanie chce sobie kupić jakiś zapach jeszcze teraz w sierpniu ale chciałabym aby pasował jeszcze na wczesną jesień co byś mi zaproponowała? Pozdrawiam Milena

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Ciężko jest mi cokolwiek doradzać, nie znająć cię ani twojego gustu perfumeryjnego - proszę, opisz mi w formularzu kontaktowym jakie lubisz zapachy i co ostatnimi czasy nosisz najczęściej, spróbuję Ci coś podpowiedzieć :)

      Usuń