Paco Rabanne Lady Million

Paco Rabanne Lady MillionLady Million...podobno w jej skład wchodzi około 80 składników, które rozwijają się na skórze niczym moje krokusy na parapecie;) ..ciężko jest je niestety wszystkie wyłapać, ale te podstawowe wyczuwalne są niemal natychmiast.Zapach jest słodki, trwały, wielowymiarowy, dynamiczny, diabelnie seksowny i zmysłowy. Lady Million jest stworzona dla kobiet uwodzicielskich, które chcą być w centrum uwagi, a jednocześnie delikatnych i szykownych. Inspirowany jest swoim pierwowzorem, męskim odpowiednikiem - One Million. To on jako pierwszy zdobył ogromną popularność i od 2008 zachwyca męskich odbiorców. Lady Million, perfumy stworzone przez nosy Dominique Ropion, Beatrice Piquet i Anne Flipo, stały się jeszcze większym hitem niż One Million.

Zapach pięknie się rozwija na skórze,trwa około 6-8 godzin. Z początku wyczuwalne są głównie nuty maliny i jaśminu. Kwiat pomarańczy pojawia się później, cytryny nie wyczuwam w ogóle. Gdy zapach stopi się ze skórą, czyli po ok godzinie, pojawia się słodka paczula i miód. I tak już pozostaje do końca.

Kształt flakonu Lady Million odwołuje się do 140,5 karatowego brylantu znajdującego się w paryskim muzeum Luwr, znanego pod nazwą Regent, Pitt, lub Milioner.
Cena flakonika 50 ml zaczyna się od około 160zł, natomiast za 80ml zapłacić musimy już o ponad 100zł więcej.
Skład:
Głowa: malina, kwiat neroli, cytryna. 
Serce: kwiat pomarańczy, jaśmin.
Baza: ambra, paczula, biały miód

3 komentarze :

  1. SĄ MEGAAAAAAA!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam i kocham je bardzo... subtelnie otulają moją skórę :)

    OdpowiedzUsuń